Slapen
In de auto
Op stap
Eten en Drinken
Relaxen
Spelen
Verzorging
Veiligheid
Voor mama
Babykledij
Geslacht
Maat
Cadeau, Deco en Opbergen
Boeken
Tweelingen
Dreambee, ons huismerk
Ontdek Essentials, Kai, Tobi, Nino en Lila & Lou, de collecties van Dreambee, het eigen merk van Dreambaby.
Outlet
Snel, eenvoudig en veilig shoppen bij Dreambaby? Dat doe je met onze gratis service Click & Collect!
Heb je je favoriete artikel gespot en is wachten niets voor jou? Reserveer het dan snel in jouw Dreambaby-winkel met Click & Collect en we leggen het binnen de 3 uur voor je klaar.
Reserveer je artikelen op dreambaby.be
Je ontvangt een bevestigingsmail.
Je krijgt een sms zodra je je reservatie kan afhalen. Als je artikelen in voorraad zijn, leggen we ze binnen de 3 uur voor je klaar. Reserveer je na 15u30? Dan ligt je reservatie de volgende dag klaar, ten laatste 3 uur na opening van de winkel.
Haal je reservatie af in je Dreambaby-winkel of Dreamland met Dreambaby-shop. Je artikelen blijven 3 dagen voor je gereserveerd.
Meer info