1
/
van
3
Dreambee Verhoogkussen Essentials i-Size zwart
Artikelnummer: 28621701
€24,95
Click & Collect
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Levering
We ondervinden technische problemen bij het laden van je winkelmandje. Probeer het opnieuw of gebruik de knop hieronder om het product aan uw winkelwagen toe te voegen.
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
Specificaties
| Afneembare bekleding | Ja |
|---|---|
| Bevestiging in de auto | Met de autogordel |
| Collectie | Dreambee Essentials |
| Gewicht kind maximum | 36 kg |
| Kleur | Zwart |
| Lichaamslengte kind maximum | 150 cm |
| Lichaamslengte kind minimum | 125 cm |
| Wasbaar | Hoes |
| Naam fabrikant | Dreambaby NV |
Omschrijving
- Voldoet aan de i-Size norm.
- Veilig en gemakkelijk te installeren.
- Voor kindjes tussen de 22 en 36 kg.
- Veilig en gemakkelijk te installeren.
- Voor kindjes tussen de 22 en 36 kg.
