-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
Cybex Autostoel Sirona G3 Groep 0+/1 i-size Magic Black
Artikelnummer: DB196130
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
De Sirona G3 autostoel biedt maximale veiligheid en comfort dankzij 360° draaibaar gemak, geavanceerde zijdelingse bescherming en een verstelbaar ontwerp dat meegroeit met uw kind tot 22 kg.
Specificaties
| Afneembare bekleding | Ja |
|---|---|
| Afneembare rugleuning | Neen |
| Bevestiging in de auto | Basis met IsoFix-systeem (niet inbegrepen) |
| Gewicht kind maximum | 19 kg |
| Groep | i-Size |
| Harnas in hoogte regelbaar | Ja |
| Isofix-systeem | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kleur leverancier | Magic Black |
| Leeftijd | van 3 maanden tot 4 jaar |
| Lichaamslengte kind maximum | 105 cm |
| Lichaamslengte kind minimum | 61 cm |
| Voldoet aan de i-size-norm | Ja |
| Wasbaar | Op 30 °C |
| Naam fabrikant | Cybex GmbH |
| Adres fabrikant | Riedingerstrabe 18 95448 Bayreuth Germany - Info@cybex-online.com |
| Verantwoordelijke persoon fabrikant binnen de eu | info@cybex-online.com |
Omschrijving
De Sirona G3 combineert maximale veiligheid met optimaal comfort voor elke autorit. Dankzij de mogelijkheid om uw kind tot 4 jaar achterwaarts gericht te vervoeren, biedt deze autostoel tot 50% meer bescherming. Met de handige 360° draaifunctie plaatst u uw kind moeiteloos in de stoel en wisselt u eenvoudig tussen achterwaarts en voorwaarts gericht reizen.
Het geïntegreerde lineaire zijdelingse beschermingssysteem (LSP) vermindert de impactkracht bij een zijdelingse botsing met tot wel 25%, terwijl de ventilatieopeningen zorgen voor een aangename luchtcirculatie tijdens lange ritten. Voor extra gebruiksgemak beschikt de stoel over 5 verstelbare ligstanden die met één hand aangepast kunnen worden.
De Sirona G3 groeit perfect mee met uw kind dankzij de verstelbare hoofdsteun met 12 hoogteposities. Slim ontworpen gordelsteunen houden de gordels netjes op hun plaats tijdens het installeren van uw kindje. Geschikt tot 22 kg.
