-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
-
Web onlyNieuw
Thule Autostoel Groep 1 Elm 360 Black
Artikelnummer: DB194161
Gratis afhalen binnen 2u check winkelvoorraad
Waarom kiezen voor Dreambaby?
- Dé Belgische babyspecialist
- 10% Loyalty-korting met Dreambaby Family*
- Haal gratis af in onze 30 winkels
- Gratis levering vanaf € 79
- Alles voor een fijne start!
Kortom
Thule Elm 360 Black autostoel groep 1 met 360° rotatie en i-Size veiligheid. Comfortabel en veilig reizen tot ongeveer 4 jaar.
Specificaties
| Afneembare bekleding | Ja |
|---|---|
| Afneembare rugleuning | Neen |
| Bevestiging in de auto | Basis met IsoFix-systeem (niet inbegrepen);met de autogordel |
| Gewicht | 7,7 kg |
| Gewicht kind maximum | 18 kg |
| Groep | 1 |
| Harnas in hoogte regelbaar | Ja, gelijktijdig met de hoofdsteun |
| Kleur | Zwart |
| Kleur leverancier | Black |
| Lichaamslengte kind maximum | 105 cm |
| Lichaamslengte kind minimum | 67 cm |
| Richting van de autostoel | Met de rijrichting mee;tegen de rijrichting |
| Voldoet aan de i-size-norm | Ja |
| Wasbaar | Op 30 °C |
| Naam fabrikant | Thule |
| Adres fabrikant | Borggatan 5, 335 73 Hillerstorp, Zweden |
| Verantwoordelijke persoon fabrikant binnen de eu | support@thule.com |
Omschrijving
De Thule Autostoel Groep 1 Elm 360 Black combineert maximale veiligheid, premium comfort en gebruiksgemak voor peuters vanaf ongeveer 6 maanden tot 4 jaar. Dankzij de slimme 360° draaifunctie en geavanceerde veiligheidsvoorzieningen geniet je van zorgeloze autoritten, elke dag opnieuw.
- 360° draaibare autostoel voor eenvoudig in- en uitstappen
- Geschikt voor veilig achterwaarts reizen tot 4 jaar
- Thule Impact Protection System voor optimale bescherming
- EasyDock installatie op de Thule Alfi ISOFIX base
- Comfortabele ligstanden en zachte bekleding
De Thule Elm 360 werd ontworpen met veiligheid als absolute prioriteit. Het geïntegreerde Thule Impact Protection System beschermt hoofd, lichaam en heupen vanuit verschillende hoeken, terwijl de gevoerde 5-puntsveiligheidsgordel je kindje stevig en comfortabel op zijn plaats houdt.
De autostoel kan langdurig achterwaarts gericht gebruikt worden tot ongeveer 4 jaar, wat extra bescherming biedt voor nek en hoofd tijdens een botsing. Zodra je kindje oud genoeg is, kan de stoel ook voorwaarts gericht gebruikt worden.
Dankzij de compatibiliteit met de Thule Alfi ISOFIX base (apart verkrijgbaar) profiteer je van de innovatieve EasyDock-technologie. Hiermee klik je de stoel eenvoudig vast op de basis. Het slimme Thule SenseAffirm System met digitaal display geeft duidelijke visuele feedback zodat je zeker bent van een correcte installatie.
De handige 360° draaifunctie maakt het veel eenvoudiger om je kindje in en uit de auto te tillen. Bovendien houden geïntegreerde magneten de gordels open tijdens het plaatsen van je kind – praktisch en comfortabel tijdens dagelijkse verplaatsingen.
Voor extra comfort beschikt de stoel over drie ligstanden, zachte premium stoffen en comfortabele pads die eenvoudig verwijderd en gewassen kunnen worden. De hoofdsteun en gordel verstel je soepel mee met de groei van je kindje.
De stijlvolle Black afwerking geeft de autostoel een moderne en elegante uitstraling die perfect past in elke wagen.
Een veilige, comfortabele en slimme autostoel voor ouders die alleen het beste willen voor hun kindje.
Veelgestelde vragen
V: Tot welke leeftijd kan mijn kindje achterwaarts reizen?
A: De Thule Elm 360 ondersteunt veilig achterwaarts reizen tot ongeveer 4 jaar.
V: Is de autostoel draaibaar?
A: Ja, dankzij de 360° rotatie plaats je je kindje eenvoudig in en uit de auto.
V: Heb ik een ISOFIX base nodig?
A: Ja, deze autostoel wordt gebruikt in combinatie met de Thule Alfi ISOFIX base.
V: Is de bekleding wasbaar?
A: Ja, de zachte bekleding en pads zijn afneembaar en machinewasbaar.
V: Hoe weet ik of de stoel correct geïnstalleerd is?
A: Het Thule SenseAffirm System geeft visuele feedback via een digitaal display.
